red-cp-background

BĒRNU PRIVĀTUMA POLITIKA UN PAZIŅOJUMS VECĀKIEM UN APRŪPĒTĀJIEM

Mums rūp bērnu privātums. Mēs apzināmies, ka tas, kā bērni izmanto internetu un e-pastu, izraisa īpašas ar personas datu privātumu un drošību saistītas bažas.

Iesakām visiem vecākiem pārbaudīt savu bērnu darbības tiešsaistē un sekot līdzi tām.

Piemērojamie tiesību akti var sniegt vecākiem tiesības pārskatīt, labot, atjaunināt, apslēpt, ierobežot un/vai dzēst tos personas datus, kurus esam ievākuši par viņu bērniem, kā arī liegt turpmāk vākt, izmantot un izpaust šādus datus. Ja vēlaties veikt kādu no minētajām darbībām, jūs varat sazināties ar mums turpmāk esošajā sadaļā „Saziņa ar mums” norādītajā veidā.  

Jūsu bērns var izmantot lielāko daļu bērniem veltītajās sadaļās iekļautā mūsu satura un aktivitāšu, nenorādot mums savus personas datus. Piemēram, https://www.colgate.com/en-us/products/kids sniedz informāciju par Colgate bērnu produktiem, kā arī ietver izglītojošus videomateriālus, kas palīdz bērniem veidot veselīgus ieradumus. Turklāt vietne https://www.colgate.com/en-us/bright-smiles-bright-futures piedāvā mutiskus izglītojošos materiālus, kas izstrādāti skolotājiem, vecākiem un bērniem, un tajā ir daudz bērniem domātu izklaidējošu aktivitāšu.

Mēs dažkārt aicinām bērnus iesniegt un pieņemam to radītus materiālus, piemēram, konkursam pieteiktus mākslas darbus, un daži no tiem var tikt publiskoti mūsu tīmekļa vietnēs. Šādi materiāli var tikt iesniegti bezsaistē un tiešsaistē. Ja bērns vai vecāks vēlas, lai mēs publiskotu bērna fotoattēlu vai citus tā personas datus, mums ir nepieciešama vecāka parakstīta atļauja un atbrīvojuma no atbildības veidlapa. Ja bērni iesniedz mums savus materiālus bezsaistē, piemēram, iesūtot tos pa pastu, mēs varam saglabāt visu viņu iesniegto informāciju. Vecāku parakstītas atļaujas veidlapas nesaņemšanas gadījumā mēs pārbaudām visus bezsaistē iesniegtos materiālus pirms to publiskošanas un noņemam visus personas datus, kurus tie satur.

Jūsu bērna izklaidei mēs varam sniegt saites uz citām vietnēm. Mēs neatbildam par citām vietnēm un iesakām jums pārbaudīt to privātuma politikas.

 

Saziņa ar mums

Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu īstenoto privātuma praksi attiecībā uz bērniem, lūdzu, sazinieties ar Patērētāju apkalpošanas dienestu [IEVIETOT PAREIZU SAITI UZ ATTIECĪGO SAZIŅAS AR MUMS LAPU VAI TO E-PASTA ADRESI KĀ TĪMEKĻA PRIVĀTUMA POLITIKĀ] vai:

Colgate-Palmolive Company

300 Park Avenue

New York, NY 10022

United States of America