#ColgateSmileOn

Colgate Max White vēlas svinēt skaisto smaidu daudzveidību, sniedzot tev iespēju kļūt par mūsu jaunās kampaņas seju. Mēs meklējam skaistus un drosmīgus smaidus, kas apgāž stereotipus un pārsteidz pasauli ik dienas. 

Apskaties, ko mūsu pašreizējie vēstnieki saka par savu smaidu!

„Nenēsāt zobu breketes ir tik forši.” 

Beka

„Nelieto filtru – tu tāpat esi skaista.” 

Kaine

„Es grauju stereotipus kopš 1957. gada.”

Džeina


Pastāsti, kā tavs skaistais smaids padara tevi unikālu un pārliecinātu!

Kā piedalīties

Viss, kas tev jādara, dalies ar sava mirdzošā smaida ierakstu Instagram, izmantojot tēmturus - #ColgateSmileOn un #ColgateSmileOnLatvia, vairāk informācijas www.colgate.lv/colgatesmileon, un atklāj savu stāstu par to līdz 01.07.- 18.08.19. Neaizmirsti atzīmēt savu draugu (-us), ja domā, ka arī viņi gribētu piedalīties.

Mēs izvēlēsimies piecus iedvesmojošus stāstus un satriecošus smaidus no visas Eiropas, kuri kļūs par jaunās Colgate Max White kampaņas seju. Visi pieci dalībnieki tiks uzaicināti uz fotosesiju un video filmēšanu, kas notiks Parīzē, 2020. gada pavasarī.

Piedalīties var tikai Eiropas iedzīvotāji, un dalībniekiem jābūt vecākiem par 18 gadiem. Visiem dalībniekiem jābūt publiskam Instagram kontam. Vienai personai ir atļauts tikai viens ieraksts, un katram ierakstam jāietver tikai viena persona. Sīkākus noteikumus skati šeit.

 

Katru nedēļu 3 iedvesmojošākie smaidi iegūs viedpulksteni ZeTrack Activity Tracker

Kohustunud vastutustundlikuks hankimiseks