red-cp-background
cp-logo-responsibly-made

Atbildīgi ražoti produktiAtbildīgi ražoti produkti

responsibly-made-logo

* Mūsu produkti tiek izgatavoti Colgate - Palmolive ražotnēs, kurās tiek veicināta enerģijas un ūdens efektivitāte, tiekšanās pēc bezatkritumu rūpniecības, darba negadījumu riska samazināšanas, pieturoties pie stingriem ētikas darba likumiem.

Vides pārvaldība

Esam apņēmušies izpildīt visus piemērojamos vides noteikumus un regulas, bieži pat pārsniedzot nepieciešamo normu, lai mainītu veidu, kā tiek izgatavoti un reklamēti mūsu produkti, un pārvaldītas mūsu ražotnes. Colgate ekoloģiskos raksturlielumus nosaka stingri normatīvi; visās mūsu ražotnēs ir pilnībā ieviesta Vides vadības sistēma, kura paredz plašu kategoriju spektru, tai skaitā energoefektivitāti, klimatu, ūdens apsaimniekošanu un atkritumu apsaimniekošanu.

responsibly-made-products-img1

Aktualitātes

  Arodveselība un darba drošība

  Colgate-Palmolive People ir stingri apņēmušies saglabāt stabilu drošības kultūru, kā arī veselīgus un drošus darba apstākļus visā pasaulē, lai izskaustu iespējamus negadījumus darbavietā.

  responsibly-made-products-img2

  Aktualitātes

   Darba prakse

   Colgate-Palmolive ir ilgtermiņa apņemšanās cienīt cilvēktiesības un darba tiesības visā pasaulē, kā tā atbalsta Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējo cilvēktiesību deklarāciju un Starptautiskās darba organizācijas (ILO) darba pamatstandartus. Colgate-Palmolive sadarbojas un meklē biznesa partnerus ar līdzīgu apņemšanos īstenot vispārējās cilvēktiesības. Mēs atzīstam uzņēmumu atbildību ievērot darba tiesības un iesaistīties ieinteresēto pušu vispārējo cilvēktiesību ievērošanā.

   responsibly-made-products-img3

   Aktualitātes

    Partnerattiecības un atzīšana

    Būtisks Colgate-Palmolive atbildīgās ražošanas elements ir mūsu saistības un sadarbošanās ar ārējiem partneriem, kuri papildina mūsu iekšējās potenciālās spējas un nodrošina neatkarīgu trešās puses garantiju.

    Aktualitātes

    science-based-targets-logo
     leed-logo
      true-zero-logo
       national-safety-council-proud-member-logo
        energy-star-award-2021-logo
         acgih-logo
          orc-hse-logo
           unglobal-compact-we-support-logo

            *Our Responsibly Made claim applies to all Colgate-Palmolive owned and operated facilities. Aspects related to Sustainable & Safe Ingredients, Responsible Sourcing, Sustainable Packaging and more can be found on our sustainability website.

            "LEED" un līdzīgi logo ir ASV Zaļās būvniecības padomes piederošās tirdzniecības zīmes un tiek izmantotas ar atļauju.